Pracownia ślubna Bloom Room

Kwiaty na ślub

Bukiety i oprawa kwiatowa

Z dbałością o każdy szczegół wykonamy ślubny zestaw kwiatowej oprawy Panny Młodej i jej świty. Mogą to być bukiety, wianki, korsarze oraz kwiatowe wpinki do włosów. Zadbamy też, aby Pan Młody i jego obstawa prezentowali się równie dobrze przygotowując dla nich butonierki.


Dekoracja ceremonii i przyjęcia

Jest to Wasz dzień i wszystko ma wyglądać tak, jak sobie wymarzyliście. Od tego jesteśmy. Zgodnie z Waszymi wytycznymi przygotujemy miejsce ceremonii i przyjęcia od A do Z. Jeśli chcecie ślub plenerowy i ściankę z makramy – nie ma problemu – upleciemy! Jeśli zaś marzy Wam się ceremonia w zabytkowym kościele zrobimy, co w naszej mocy aby nie przyćmić dekoracjami tego miejsca. Wysłuchamy Waszych pomysłów, doradzimy co naszym zdaniem sprawdzi się najlepiej a następnie wszystkie szczegóły ustalimy wspólnie.


Kwiaty na sesje plenerowe

Organizacja ślubu to bardzo pracochłonne zadanie. A człowiek jak się napracuje, to chce później odpocząć. Normalne i w pełni zrozumiałe. Jeśli więc zdarzy się tak, że sesja plenerowa organizowana będzie z opóźnieniem, a wy potrzebujecie zamówić nowy bukiet/wianek i butonierkę, to jesteśmy dla Was i chętnie się tego podejmiemy. Niezależnie, czy owe kompozycje mają możliwie jak najbardziej przypominać te z dnia ślubu, czy być zupełnie nową realizacją.


Kwiaty na ślub

Formularz Pary Młodej

Abyśmy mogły lepiej Was poznać i móc odpowiedzieć na Wasze pytania oraz wycenić realizację prosimy o poświęcenie krótkiej chwili i wypełnienie poniższego formularza. Jeśli wolicie od razu spotkać się osobiście, to zawsze jesteście też mile widziani w naszej pracowni, do której serdecznie Was zapraszamy.

Instagram