Kwiaty prosto do domu

Kwiatowy Kurier

Jak złożyć zamówienie?


Wszystkie produkty dostępne w kwiaciarni możesz zamówić z dowozem na terenie Olsztyna i okolic (do 30 km). Zamówienia na kompozycje z kwiatów ciętych należy złożyć najpóźniej dzień przed planowaną dostawą (w pilnych, nagłych przypadkach skontaktuj się z nami telefonicznie – ustalimy co da się zrobić). Na terenie Bartąga, os. Genereałów, Jarot i Pieczewa dowozimy gratis, poza tymi obszarami należy doliczyć koszt 15 zł za dowóz. Dostawa poza miasto wyceniana jest indywidualnie. Zamówienia od 150 zł dostarczamy na terenie Olsztyna gratis. Kwota minimalna zamówienia z dowozem to 60 zł.

Zadzwoń do nas

Najszybszym sposobem jest kontakt telefoniczny - (+48) 790 562 626. Jeżeli nie możesz z nami porozmawiać, bo np. działasz w tajemnicy - jesteśmy dostępne na facebooku i instagramie.


Podaj szczegóły

Jeżeli chcesz konkretną roślinę lub bukiet (np. ze stories na Instagramie) sprawa jest prosta. W sytuacji, w której wiesz po prostu, że chcesz bukiet ale nie wiesz jaki - wkraczamy My! Doradzimy i podpowiemy Ci jakie kwiaty będą idealne na daną okazję.


Określ budżet

Ostatni krok to określenie budżetu w jakim mamy się zmieścić. Minimalna wartość zamówienia to 60 zł.

Instagram