Pierwszy post


Co u Was słychać? Tu Ania i Karolina, fajnie że to czytacie i jesteście na naszej stronie! To nasz pierwszy wpis, więc wypada się przedstawić. Poniżej nasze skromne progi.

Kim jesteśmy?

Na co dzień jesteśmy przyjaciółkami, które różnią się mocno charakterami, ale są całkowicie zgodne jeśli chodzi o Bloom Room. Chyba te skrajności sprawiają, że jest u nas tak wesoło i kolorowo. Cieszymy się, że mogłyśmy stworzyć miejsce pełne egzotycznych, unikatowych roślin, ciekawych dodatków do wnętrz i jednocześnie układać cięte kwiaty w naturalnym stylu, bez plastiku i zbędnych dodatków.

Po co ten blog?

Inicjatywa prowadzenia naszego bloga wynika głownie z faktu, że chcemy ułatwić Wam pielęgnację zakupionych (u nas i nie tylko) kwiatów, abyście mogli cieszyć się nimi jak najdłużej. Robimy wszystko co możliwe, żeby trafiały do nas oryginalne i ciekawe gatunki roślin, które wyglądają wprost oszałamiająco! Niestety bez wiedzy na temat warunków jakie lubią i często nie mając doświadczenia boicie się spróbować swoich sił w ich hodowli. Podpowiemy Wam, który egzemplarz co lubi a czego musi unikać. Jak często podlewać, gdzie go ustawić itd. Mamy nadzieję, że pozwoli to rozwiać Wasze wątpliwości i będziecie mogli zaopiekować się nim perfekcyjnie.

Oprócz porad roślinnych chcemy co jakiś czas pokazać Wam ślubną realizację, z której jesteśmy dumne, wrzucić zdjęcia ekstra dodatków do wnętrz, które udało nam się dla Was upolować, czy zrecenzować nowy produkt, który akurat testujemy. Może to będzie biohumus a może fajne mydło naturalne? To i to u nas znajdziecie :)). Przedstawimy Wam trochę fajnych miejsc i kilku fajnych ludzi, czyli wszystko to, z czym stykamy się w swojej pracy.

Do wszystkich z Was, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić nas osobiście – mamy nadzieję, że nie każecie nam zbyt długo na siebie czekać i wpadniecie z wizytą!