Regularne dostawy

Abonament kwiatowy

O co chodzi?


Regularne dostawy

Określasz częstotliwość z jaką mamy przywozić do Ciebie kwiaty, a My działamy. Możemy być u Ciebie codziennie, raz w tygodniu, raz w miesiącu - Ty decydujesz.

Oszczędność czasu

Zamówienie składasz tylko raz. Nie jeździsz, nie odbierasz, nie przypominasz. Wszystkim zajmujemy się My a Ty zyskujesz cenny czas na pozostałe obowiązki.

Idealne dla biznesu

Do recepcji, do biura, do restauracji, do salonu, do sekretariatu. Zawsze świeże i na czas. Twoi klienci na pewno docenią atmosferę, którą tworzą piękne świeże kwiaty.

Dla zapominalskich

Tempo życia czasem sprawia, że nawet najważniejsze wydarzenia potrafią nam ulecieć z pamięci. Możesz zamówić dostawę bukietu nawet z półrocznym wyprzedzeniem i nie bać się, że znowu zapomnisz!

Zawsze świeże kwiaty

Składając zamówienie wcześniej, możesz być pewny, że odpowiednio zaplanujemy dostawy a Ty otrzymasz kwiaty, które utrzymają się bardzo długo. Korzystając z abonamentu, zawsze będziesz miał u siebie piękne kwiaty!

Nie tylko kwiaty cięte

Jeżeli preferujesz rośliny zielone lub kwiaty doniczkowe - możemy się nimi zająć! Nie tylko przywieziemy do Ciebie piękne rośliny ale również możemy zadbać o ich dobrą kondycję.

Podoba Ci się?


Jeżeli jesteś zainteresowany/-a abonamentem kwiatowym koniecznie daj nam znać! Chętnie doradzimy jak często i jakie kwiaty będą dla Ciebie najlepsze. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, „socialmediowo” lub odwiedzić nas osobiście w pracowni na Tęczowym Lesie.

Instagram